Костюмная ткань Пальмира Текстиль

Доставка

Інформація про доставку

Магазин тканин «Пальміра Текстиль Груп» пропонує зручну і швидку доставку товарів послугами, максимально комфортними для Вас!

Ми отруюємо тканину на території України та Молдови.

В Україні ми здійснюємо наступні види доставки:

  • Самовивіз безпосередньо з наших торгових точок.

Нашими клієнтами є як сильні самодостатні чоловіки, так і тендітні творчі жінки. Вам не доведеться нести важке навантаження на себе, якщо ви не хочете 🙂 Ми допоможемо вам завантажити рулони безпосередньо з нашої розетки або принести тканину безпосередньо до вашого автомобіля / автобуса.

Наші оптові торгові точки розташовані в 2 найбільших містах України: Одесі на ринку «7 км» і Хмельницькому на вулиці Геологів, 11. Детальніше про адреси читайте тут

Пункт самовивозу для роздрібної торгівлі: Одеса, ринок “7 км”, магазин No4438.

  • Відправка тканин поштою

Ми працюємо з наступними перевізниками в Україні. Однак, якщо вам зручніше користуватися послугами пошти, якої немає в списку, ми постараємося знайти спосіб відправки, так як вам зручніше!

[попередження] На жаль, післяплати немає! [/попередження]

Відправлення в усі міста України: Київ, Одесу, Миколаїв, Хмельницький.

Нова пошта Пальміра текстиль Текстиль Гюнсель Пальміра
делікатес пальміра текстиль автолюкс пальміра текстиль
  • Відправка тканин міжміськими автобусами

Щоб скористатися доставкою міжміських автобусів, потрібно надати нам повну інформацію про перевізника: номер телефону водія, номер автомобіля / вантажівки, скільки коштує транспорт.

Обов’язковою умовою є те, що транспорт повинен знаходитися на території, де працюють наші пункти. У нас немає можливості спеціально перевозити товари за межі території ринку.

Якщо ви не знаєте, якими перевізниками користуватися, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером. Можливо, ми зможемо сказати перевізникам, з якими ми вже працювали.

  • Доставка товарів в цех

Ця послуга доступна для замовлень, кількість рулонів в яких становить не менше 10 рулонів. Відправка здійснюється в межах міста за попередньою домовленістю з вашим менеджером.

Доставка по Молдові:

  • Відправлення перевізниками “777”, “888”
  • Відправлення вантажними автобусами “Молдова-Україна”

Інтернет-магазин тканин піклується про ваш комфорт! Купуйте тканини оптом і в роздріб із задоволенням від нас з будь-якої точки України та Молдови!

Бажаємо Вам і Вашому бізнесу процвітання і творчого натхнення!

З повагою, Текстильна група Palmira!

Добавить комментарий